Scenariusze urodzin

Pidżama Party czyli chłopakom wstęp wzbroniony!

Impreza przeznaczona dla dziewczynek, inspirowana popularnym w USA Pyjama Party lub Slumber Party. Obowiązują stroje "wieczorowe" - pidżamy, koszule nocne oraz sceneria składająca się z łóżka, poduszek i innych miejsc do leżenia.
Początek 2 h imprezy między godz. 17.00 a 20.00 (w zależności od wieku uczestniczek).

W programie oczywiście muszą pojawić się stylizacje kosmetyczne i ubraniowe, a także obowiązkowa bitwa na poduszki. Na Końcu wszyscy pójdziemy spać, słuchając słodkich bajek na dobranoc...

Monster High

Witam was serdecznie w naszej upiornej szkole Monster High. Żeby przejść do następnej klasy, będziecie się musieli dzisiaj sporo nauczyć.
W upiornej szkole Panny Wampirelli znajdą się takie przedmioty jak wf, gdzie kandydaci na upiory będą musieli popisać się sprawnością, lekcja plastyki, gdzie stworzymy potwory nie z tej ziemi, czy też lekcja gotowania, na której przyrządzimy najobrzydliwszą potrawę świata. Boicie się? TO DOBRZE! :)

Scooby Doo

Wszyscy już przyszli na urodzinki, ale okazuje się, że... ktoś schował tort! To zadanie dla Scooby Doo! Musimy rozszyfrować zagadkę. Pomagają nam w tym nieliczne ślady zostawione przez sprawcę. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Czy przyjęcie się odbędzie???

Dinozaury

Zaprosiliśmy na urodziny dinozaury. Ale... chwileczkę, gdzieś się schowały! Gdzie się podziały dinozaury? Poszukajmy czy nie zostawiły jakichś śladów.
Musimy znaleźć ślady dinozaurów, nałapać dla nich rybek, a potem zwabić te prehistoryczne gady do stołu. Kiedy już się najedzą urządzimy im wyścigi, a potem odpoczniemy w cieniu daktylowego drzewa. Jeśli będzie nam się chciało, sami zamienimy się w dinozaury i złapiemy wszystkie muchy w okolicy!

Koty

Kot Mimi uwielbia wesołą zabawę. Chętnie pokaże Wam co koty lubią najbardziej, czyli harce, hulanki i swawole. Najpierw poszukamy w sali kocich zabawek, potem złapiemy kilka myszek i urządzimy wyścigi kłębków wełny. Potem urządzimy sobie prawdziwą kocią ucztę. Smacznego, mrrrau...


Piraci

"Bum cyc cyk i rata rata
nie ma to jak los pirata!
Kto na drodze raz mu stanie
z tego kasza na śniadanie!"
Jesteśmy piratami, płyniemy Szaloną Mańką i szukamy przygód. Aż tu nagle znajdujemy mapę skarbu... Tu zaczyna się przygoda, bo żeby się do niego dostać, musimy pokonać wiele niebezpieczeństw. Będzie groźnie, ahoooj!